Menu
Your Cart

Kargo Prosedürü

www.acyeisitye.com üzerinden verdiğiniz siparişlerinizdesiz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişiniziteslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.
 
Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?
 
Kargofirması zamanla yarıştığı için ürünü teslim ediphemen gitmek ister, ancak önemli olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslimalmadan kargo formuna imza atılmamalıdı. Kargo tutanağını imzalamadan önceürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrolediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç birbelgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iadeediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusuhasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarındanveya eksikliğinden www.acyeisitye.com sorumludeğildir.
 
Teslim edilen pakette deformasyon var mı?
 
Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi birdeformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangibir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketiaçıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntıgörmüyorsanız kargo formunu imzalayabilirsiniz. Kutu içerisindeki ürünlerinherhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıpkargo görevlisinden kargo hasar tutanağı talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünlerilütfen teslim almayınız. Acyeisitye.com’a ürünlerin geri gelmesigerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yenidenkargolanacaktır.