Kargo Prosedürü

Kargo Prosedürü

www.acyeisitye.com üzerinden verdiğiniz siparişlerinizde siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.
 
Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?
 
Kargofirması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister, ancak önemli olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdı. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.acyeisitye.com sorumlu değildir.
 
Teslim edilen pakette deformasyon var mı?
 
Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayabilirsiniz. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Acyeisitye.com’a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.
 
 

Aç Ye Isıt Ye © 2018 Powered By Ortak Teknoloji